Про проведення 20 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 5

Про проведення 20 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 20 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 15 квітня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
2.2. Про затвердження Статуту КНП «Тростянецька міська лікарня»
Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.3. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.4. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради та початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади.
2.5. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади медичного директора комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради та початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади.
2.6. Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.04.2018 року № 402 «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.
2.7. Про погодження видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.
2.8. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 718 «Про схвалення проекту меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг (створення спільного міськ-районного ЦНАП з ліквідацією ЦНАП райдержадміністрації) між Тростянецькою міською радою та Тростянецькою районною державною адміністрацією».
2.9. Про скасування рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.12.2017 року № 45 «Про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради».
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту
населення, молоді і спорту –11 квітня 2019 року о 13.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –11 квітня 2019 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 11 квітня 2019 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 11 квітня 2019 року о 15. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 11квітня 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
20 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 20 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради
15 квітня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова