Про проведення 19 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 4

Про проведення 19 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 19 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради
27 березня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про хід виконання міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2018-2022 років».
2.2. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 483 «Про Програму забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та органів самоорганізації населення на 2017 – 2020 роки».
2.3. Про стан виконання Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та органів самоорганізації населення на 2017-2020 роки.
2.4. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької ОТГ майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.
2.5. Про надання згоди безоплатну передачу автомобіля марки ГАЗ 5327, 1988 року випуску, реєстраційний номер ВМ8117ВО, з балансу комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.6. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 68 від 20.02.2019 року «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі № 481 від 29.12.2010 року, укладеного між Тростянецькою міською радою та ФОП Линник О.М.».
2.7. Про укладення додаткової угоди № 1 до Договору оренди землі від 03 червня 2010 року, зареєстрованого 14.12.2010 року № 041063508378, укладеного між Тростянецькою районною державною адміністрацією Сумської області та ПП «Рассвєт-Агро».
2.8. Про затвердження Статуту комунального закладу «Тростянецьке ЖЕУ» Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.9. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Зеленбуд» ТМР в новій редакції
2.10. Про створення комунальної установи «Тростянецької міської ради «Архів інвентарних справ» та затвердження його Статуту.
2.11.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –26 березня 2019 року о 12.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 26 березня 2019 року о 12.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –26 березня 2019 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 26 березня 2019 року о 14. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 26 березня 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
19 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 19 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради
27 березня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова