Публічне обговорення

Публічне обговорення сценарію розвитку Тростянецької ОТГ в межах інтегрованого просторового планування для об'єднаних територіальних громад провели учора, 13 березня, в залі засідань Тростянецької міської ради гості нашого міста з Києва - представники експериментальної незалежної освітньої інституції CANactions School за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Програма «Інтегроване просторове планування для ОТГ», яку здійснюють міжнародна школа урбаністики CANactions за підтримки U-LEAD with Europe – це унікальна програма по створенню стратегій просторового розвитку ОТГ із залученням корпусу міжнародних менторів.

Варто зазначити, що в межах відповідної програми 30 фахівців у сфері просторового планування взаємодіють з представниками 30 територіальних громад зі всієї України (у тому числі й з нашою Тростянецькою громадою) та спільно напрацьовують та розроблюють плани щодо подальшого розвитку територіальних громад, аби зробити їх зручними та комфортними для проживання, для розвитку економіки, бізнесу, туризму.

Переваги Тростянецької міської ОТГ висвітлювали в ході тренінгу Максим Синявін – заступник міського голови, архітектор Аліна Бер, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Євген Катриченко. Під керівництвом менторів аналізували головні переваги, недоліки, потенціал, інфраструктурні, економічні, соціальні, історико-архітектурні та культурні фактори, локалізовані у просторовій структурі нашої громади, представники різних сфер діяльності: освітяни, голови громадських організацій та громадські активісти, підприємці, фахівці міської ради та її структурних підрозділів, очільники старостинських округів.

Всього учасники тренінгу відвідають п’ять таких сесій, а в результаті матимуть сценарії розвитку території Тростянецької ОТГ. Побачити результати роботи – презентацію стратегій просторового розвитку ОТГ – можна буде на Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions, що відбудеться в Києві у травні.