Тренінги

Публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» провели гості нашого міста – працівники Представництва ЄС в Україні для освітян, підприємців, представників громадського сектору та місцевого самоврядування.

Захід проходив у залі засідань Тростянецької міської ради, працівники Представництва ЄС в Україні озвучили пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, говорили про важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та представили європейські програми, за рахунок яких Тростянецька громада зможе реалізувати свій потужний потенціал.

Відбулася презентація довгострокових програм та проектів у сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та підприємництва, в яких організації та окремі громадяни можуть брати участь й вигравати грантові кошти. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та інші.

Також представники делегації ознайомили тростянчан з інформаційними ресурсами Представництва ЄС в Україні.