Тренінги

Учора, 13 березня, до Тростянця з офіційним візитом прибула делегація Представництва Європейського Союзу. В межах візиту передбачено проведення інформаційних заходів. Перший з них – гра «Eurosession»на європейську тематику, щойно відбувся в районному Будинку культури за участю старшокласників шкіл нашої громади. Настільна гра «Eurosession», яку організували для тростянецький школярів гості міста - працівники Представництва Європейського Союзу, пройшла жваво, активно та весело!

Настільна гра «Eurosession», яку організували для тростянецький школярів гості міста - працівники Представництва Європейського Союзу, пройшла жваво, активно та весело! Цей просвітницький захід посприяв підсиленню рівня обізнаності тростянецької молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, школярі мали змогу покращити навички гри в команді.

Переможці, призери й всі учасники гри отримали сувеніри від Представництва Європейського Союзу.