Про проведення 18 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 3

Про проведення 18 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 18 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 07 березня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про делегування представників Тростянецької міської ради до складу госпітальної ради Охтирського госпітального округу.
2.2. Про схвалення проекту Меморандуму про співпрацю і взаємодію між Тростянецькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».
2.3. Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Тростянецькій міській ОТГ.
2.4. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року №717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
2.5. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
2.6. Про надання згоди безоплатну передачу автомобіля марки ГАЗ 5327, 1988 року випуску, реєстраційний номер 8652 СУМ, з балансу комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.7.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –05 березня 2019 року о 10.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –05 березня 2019 року о 11.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 05 березня 2019 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 05 березня 2019 року о 15. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 06 березня 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
18 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 18 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради
07 березня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова