Про створення комісії для проведення вимірювань рівнів шуму у нічний час в квартирах громадян, які мешкають в будинку №75 по вулиці Л.Татаренка

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 25.08.2011 року № 111
м. Тростянець

Про створення комісії для проведення
вимірювань рівнів шуму у нічний час
в квартирах громадян, які мешкають
в будинку №75 по вулиці Л.Татаренка

Розглянувши колективну заяву громадян - мешканців будинку № 75 по вулиці Л.Татаренка № Ко-1004 від 28.07.2011 року, з метою захисту населення від шкідливого впливу шуму, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію для проведення вимірювань рівнів шуму у вечірній час в квартирах №№ 11,27 по вулиці Л.Татаренка, 75 у такому складі:

Голова комісії: Заяц Ю.М. – заступник міського голови
Члени комісії: Сапегін О.І. – спеціаліст з питань забезпечення законності і
правопорядку Тростянецької міської ради;
Синявін М.В. – спеціаліст у справах захисту прав споживачів Тростянецької міської ради;
Холодов В.В. - дільничний інспектор Тростянецького РВУМВС;
Павленко Т.В. та Бугай О.В. – лаборанти Сумської лінійної санітарно-епідеміологічної станції на південній залізниці.

2. Комісії зібратись біля Тростянецької міської ради і приступити до роботи з 23-30 години 26.08.2011 року та провести вимірювання рівнів шуму у нічний час з квартир №№ 11 та 27 по вул. Татаренка,75.

3. За результатами перевірки скласти відповідний акт та надати інформацію міському голові.

4. Дане розпорядження направити: заступнику міського голови Заяц Ю.М., спеціалісту у справах захисту прав споживачів Тростянецької міської ради Синявіну М.В., спеціалісту з питань забезпечення законності і правопорядку Тростянецької міської ради Сапегіну О.І., в Тростянецький РВУМВС, в Сумську лінійну СЕС на південній залізниці.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

Міський голова                           Ю.А. Бова