Про проведення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

від 07.02.2019 року
м. Тростянець № 2

Про проведення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 17 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 20 лютого 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.
2.3. Про заслуховування інформації начальника Тростянецького відділення поліції Охтирського відділення поліції ГУНП в Сумській області про аналіз оперативної обстановки на території обслуговування Тростянецького ВП ГУНП за 2018 рік.
2.4. Про скасування рішень виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 06.02.2019 року.
2.5. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
2.6. Про затвердження Програми «Тростянецька міська ОТГ– безпечна громада» на 2019-2022 роки.
2.7. Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках Тростянецької міської ОТГ.
2.8. Про виконання Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2018 рік.
2.9. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
2.10. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2018 рік.
2.11. Про затвердження плану роботи міської на 2019 рік.
2.12. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» в новій редакції.
2.13. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Елегія-2» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.14. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.

3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –18 лютого 2019 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища –18 лютого 2019 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія –18 лютого 2019 року о 15. 00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –19 лютого 2019 року о 13.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 19 лютого 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
17 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 17 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 20 лютого 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова