Позашкільна освіта

На початку лютого стартувала обласна естафета "Позашкілля Сумщини – 49+". Її започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право". Йдеться про право юних мешканців нашої області на позашкільну освіту. З 4 по 8 лютого педагоги КЗ Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», долучившись до естафети, проводили творчі майстер-класи у школах Тростянеччини.

8 лютого в районному Будинку культури естафету «Позашкілля Сумщини –49+» колектив КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» передав освітнім закладам Тростянецького району!

В урочистостях з нагоди передачі обласної естафети взяла участь Любов Бондар – заступник директора обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Посадовець вручила тростянецьким позашкільникам сертифікат департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації й зазначила, що наш Тростянецький Палац дітей та юнацтва є одним із найкращих в області! Її слова підтвердили гуртківці яскравими виступами та чудовою виставкою творчих доробок!