Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Культурне життя міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Під час концерту в садибі Леопольда Кеніга глядачі не стримували щирих сліз захоплення та зворушення, неймовірні емоції переповнювали кожне серце! Виступ особливого музиканта – 17-річного Ніколя Мирошніченка із Харкова перевершив найсміливіші сподівання! Юний піаніст є студентом Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського, а ще він дитина з особливими фізичними потребами. Приємно вразила гра Ніколя на фортепіано своєю високою майстерністю, енергетикою, глибиною та довершеністю, відчувалось, що він пропускає крізь себе кожен звук, кожну ноту!

Шанувальники музичного мистецтва з Тростянця та Охтирки насолоджувалися натхненним виконанням творів Шуберта, Рахманінова, Ліста, Чайковського. Викликало неабияке захоплення й те, що всі твори юнак знає на пам’ять!

Разом із талановитим молодим піаністом приїхав до Тростянця його наставник - досвідчений педагог Михайло Левандовський й тато Микола.

- Талант гри на роялі Миколи Мирошниченка сьогодні визнають імениті педагоги, диригенти і слухачі харківських і київських концертних залів. Серед його успіхів – четверта премія престижного міжнародного музичного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. За умовами конкурсу, він грав у супроводі оркестру! У 2017 році Ніколя на міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича грав із Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром під диригуванням Миколи Лисенка – правнука великого українського композитора, - розповів Михайло Левандовський.

Міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова від імені усіх глядачів подякував піаністу-віртуозу Ніколя Мирошниченку за чудовий концерт, педагогу Михайлу Левандовському, батьку Миколі Сараєву за те, що розпізнати, розкрили й виплекали справжній талант!

По закінченню концерту глядачі підходили до Ніколя, обіймали його й говорили теплі слова за подаровані чарівні миттєвості спілкування з класичною музикою! Усміхнене обличчя хлопця свідчило, що він почувається щасливим, бо музика є сенсом його життя!

Варто нагадати, що концерт був благодійним. На лікування тростянецького юнака Кирила Арнаутова вдалося зібрати більше 6 тисяч гривень. Гроші передали бабусі Кирила, яка прийшла на концерт.


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту