Про проведення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

від ____________2019 року
м. Тростянець № ____

Про проведення 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 16 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 07 лютого 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про заслуховування інформації начальника Тростянецького відділення поліції Охтирського відділення поліції ГУНП в Сумській області про аналіз оперативної обстановки на території обслуговування Тростянецького ВП ГУНП за 2018 рік.
2.2. Про розгляд електронної петиції.
2.3. Про затвердження Програми «Тростянецька міська ОТГ– безпечна громада» на 2019-2022 роки.
2.4. Про затвердження Програми та Порядку придбання службового житла для працівників Тростянецької міської ради на 2019-2021 роки.
2.5. Про виконання Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2018 рік.
2.6. Про затвердження концепції по створенню еко-парку «Едем» на території Зарічненського старостинського округу.
2.7. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Тростянецької ОТГ.
2.8. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.9. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про міський бюджет на 2019 рік».
2.10. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2018 рік.
2.11. Про затвердження плану роботи міської на 2019 рік.
2.12. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року №717 «Про затвердження
структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
2.13. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» .
2.14. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово-експлуатаційне управління» в новій редакції.
2.15. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.16. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Елегія-2» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.17. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.

3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –06 лютого 2019 року о 11.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища –06 лютого 2019 року о 12.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –06.2019 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія –06 лютого 2019 року о 16.30 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 06 лютого 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
16 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 16 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 07 лютого 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Ю.А. Бова