До уваги мешканців Тростянецької об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо Вас на громадські слухання, які відбудуться 04.02.2019 року о 15.00 годині у приміщенні актової зали Тростянецької міської ради за адресою: вул. Миру, 6.

Для громадських слухань надається проект «Детальний план території земельної ділянки для розміщення багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів в адміністративних межах Тростянецької об’єднаної територіальної громади Сумської області», розроблений відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації “Про розроблення детального плану території земельної ділянки” № 575-ОД від 03.12.18р. Розробник проекту - ФОП Кіріченко А.А., платник — Тростянецька міська рада.

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення планувальних обмежень.

Основні техніко-економічні показники: площа території детального планування – 11,0 га; площа забудови — 0,483 га; площа твердого покриття – 2,255 га; об’єкт нового будівництва – зона змагань: бігові траси, стрільбища і т.ін.; зона обслуговування: трибуни з підтрибунними приміщеннями, приміщення для преси, адмінбудівля, ресторанний комплекс, готелі, житлові будинки та тимчасові споруди готельного типу для тимчасового проживання, плавальні басейни відкритого типу, спа-комплекс, спортивні майданчики, автостоянки, кемпінг, допоміжні приміщення, тимчасові споруди для учасників змагань та ін. Спортивно-оздоровчий комплекс передбачений як багатофункціональний комплекс для проведення спортивних змагань, тренувань та оздоровлення спортсменів та відвідувачів. Як тренувальна база та оздоровчий комплекс об’єкт проектування розрахований на 250 осіб тимчасового проживання (відвідувачів, спортсменів) та 100 осіб персоналу. Як майданчик для проведення змагань — на 200 учасників на 1000 відвідувачів. Підключення до інженерних мереж — згідно технічних умов, попередньо передбачається підключення до мереж електропостачання, водопостачання — від індивідуальних свердловин, розташованих на території комплексу, опалення — індивідуальне від топкових (газових та електро-), каналізація — на місцеві очисні споруди.

Склад детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі району; план існуючого використання території зі схемою планувальних обмежень М 1:1000; проектний план М 1:1000; схема планувальних обмежень М 1:1000; схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:1000; схема інженерної підготовки території та вертикального планування М 1:1000; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору М 1:1000.

З матеріалами детального плану території можна ознайомитись у секторі містобудування та архітектури Тростянецької районної державної адміністрації (за адресою: вул. Благовіщенська, 3), пропозиції та зауваження подавати до сектору згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник сектору. Строк подання пропозицій та зауважень до проекту - 1 місяць з дня виходу оголошення.
Презентація ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ відбудеться 14.01.2019 року о 14.00 годині у приміщенні актової зали міської ради за адресою: вул. Миру, 6.

Також НАГОЛОШУЄМО, що 14.01.2019 року о 14.00 год. у приміщенні актової зали міської ради відбудеться також презентація ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТА ПЛАНІВ ЗОНУВАННЯ сел Кам’янка та Зарічне (по результатам громадських слухань від 24.12.2018 року).