Спорт

Вихованці СК «Самбіст» учора повернулись із Лебедина, де відбулися змагання на Кубок міського голови та відкрита першість СО ДЮСШ єдиноборств з панкратіону.

З 20-ти учасників із Тростянця 18 стали переможцями та призерами змагань. Участь у змаганнях взяло 125 юних спортсменів із Сум, Бурині, Путивля, Охтирки, Тростянця і Лебедина. «Кількість вдалих виступів тростянчан вкотре доводить, що наше місто, по праву, можна назвати одним із центрів розвитку панкратіону в Сумській області», - зазначив Олександр Артюх, керівник СК «Самбіст».

Переможцями змагань стали Марк Бузун, Самара Мажід, Денис Романчук, Варвара Халєєва, Поліна Овчаренко, Кароліна Шкрябан, Валерія Кузьміна, Денис Тарануха. ІІ-гі місця на Кубку вибороли – Назар Романчук, Максим Вовк, Жасмін Литвин, Олександра Хрякова, Станіслав Харченко, Родіон Гойдик; ІІІ-ті – Олексій та Денис Чубар, Єгор Монастирський, Максим Запорожець.

Загалом, чемпіонами та призерами стали близько 80 спортсменів. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від міського голови м. Лебедин Олександра Бакликова.

Асоціація міст України