Державні свята

Емоційний, патріотичний захід, пронизаний любов’ю до Вітчизни та глибокою пошаною до її захисників пройшов сьогодні в Тростянці з нагоди двох величних свят – Дня Збройних Сил України та Дня волонтера. Глядацький зал Палацу дітей та юнацтва був заповнений вщент! Там зібралися військовослужбовці й ветерани Збройних Сил, що пройшли АТО, службовці військового комісаріату, дорослі та юні волонтери, представники влади та громадськості.

Звертаючись до загалу, відзначали зміцнення обороноздатності України, єдність армії та народу, потужний сплеск патріотичної волонтерської активності голова райдержадміністрації Олег Сипко, голова районної ради Андрій Корж, заступник міського голови Володимир Злепко. Теплими вдячними словами, почесними грамотами, квітами вони відзначили учасників бойових дій у АТО, службовців військового комісаріату, волонтерів.

До слова запросили Миколу Бабича – учасника Майдану, голову волонтерської громадської організації «Сокіл». Доречною та щирою була промова Сергія Самойленка – учасника АТО, голови районної спілки «Ветеранів АТО». На сцену також піднялися бойові побратими Сергія, щоб прийняти подарунки, почути щирі слова вдячності від учнів міської школи № 2 – учасників волонтерського загону!

Яскраво й переконливо продемонстрували власні патріотичні почуття тростянецькі діти - гуртківці ПД та Ю, які є переможцями Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)! Натхненним виконанням козацьких пісень порадували глядачів вихованці та викладачі Палацу!

Завершився захід дружніми рукопотисканнями та спільним фото на згадку!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України