Державні свята

Тростянець відзначає День Збройних Сил України

Сьогодні в Україні свято військовослужбовців - День Збройних Сил. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», а 13 грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України, які визначили основні принципи розбудови українського війська. Впродовж десятиліть Збройні Сили України переживали складні часи, українська Армія поступово втрачала свою міць.

Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил. Попри тотальну руїну в армії, корупцію, зради, втрати і підступність ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність Батьківщини, захистити власний народ від агресора, а також відновити обороноздатність Збройних Сил.

Військовослужбовців – наших славних захисників, вшанували сьогодні у Тростянці церемонією покладання живих квітів до нового пам’ятника Захисникам України. Вклонилися усім, хто боровся за Україну й віддав за неї власне життя – керівники Тростянецької міської громади та району, ветерани АТО, представники громадськості.

Заходи по вшануванню героїчних захисників Батьківщини продовжилися в Палаці дітей та юнацтва, де відбулися урочистості й святковий концерт.

Асоціація міст України