Привітання міського голови

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, шановна громадо!

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. І хоча історія українського війська має глибоке коріння, особливого значення вона набуває у період російської агресії на сході. Адже саме військовослужбовці, добровольці, захищають український народ у складний для нашої країни час, коли дії держави-агресора спричиняють загрозу територіальній цілісності, національній безпеці України.

Ті виклики, які постали перед Україною, народили нове покоління Героїв! Вони проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу! На Сході України наші захисники виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя повстанці ОУН-УПА, Січові Стрільці, Герої Крут, козацтво, Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі.

Сьогодні, схиливши голови, з молитвою згадуємо і тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати і берегти в історії як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу.

Висловлюю глибоку подяку всім, хто нині несе військову службу в зоні АТО, за ту відвагу, яку Ви щодня проявляєте захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! Мирного неба, міцного здоров’я вам та вашим рідним! Бажаю усім добробуту, витримки та стійкості духу в благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова Тростянецької міської ОТГ Ю. А. Бова

Асоціація міст України