Про відзначення 68-ї річниці визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 09.08.2011 року № 103
м. Тростянець

Про відзначення 68-ї річниці
визволення м. Тростянець від
німецько-фашистських загарбників

З метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, консолідацію суспільства, утвердження героїчних традицій старших поколінь, посилення державної турботи про ветеранів війни і вдів загиблих воїнів, на виконання Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, керуючись п. 3 б ст. 38, п. 20 ч.3 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити організаційний комітет по проведенню відзначення 68-ї річниці визволення міста Тростянець від німецько-фашистських загарбників 19 серпня 2011 року згідно додатку №1 до даного розпорядження.
2. Затвердити заходи по підготовці і проведенню 68-ї річниці Дня визволення міста Тростянця від німецько-фашистських загарбників згідно додатку №2 до даного розпорядження.
3. Виділити кошти в сумі 1800 тис. грн. на підготовку та проведення відзначення 68-річниці визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників, згідно з кошторисом витрат. Додаток №3 до даного розпорядження. Відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради витрати віднести на відповідні видатки бюджету.
4. Провести покладання квітів до пам’ятного знаку Т-34 на пл. 40-ї Армії, “Вічного вогню” на меморіальному комплексі “Недоспівана пісня”, до могили воїнам, які померли в шпиталях м. Тростянець на
центральному цвинтарі, пам’ятних знаків по вул. Калініна та по вул. Шевченка 19.08.2011 року о 08.30 годин за участю ветеранів, представників влади, громадських організацій, депутатів місцевих рад.

5. Провести урочисто-траурний мітинг, присвячений 68-ій річниці визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників, 19 cерпня 2011 року об 09.00 годині біля пам’ятного знака по вул. Шевченка (ЗОШ №3) та з нагоди встановлення меморіальних плит.
6. Провести урочисто-траурний мітинг, присвячений 68-ій річниці визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників, 19 cерпня 2011 року о 10.00 годині біля пам’ятного знака “Т-34 “на площі 40-ї Армії.
7. Завідуючий КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.О. забезпечити звуковим обладнанням мітинг біля пам’ятного знака “Т-34 “на площі 40-ї Армії.
8. Комунальному підприємству “Тростянецькомунсервіс” та його дочірнім підприємствам забезпечити виконання заходів по підготовці і про веденню 68-ї річниці Дня визволення міста Тростянця від німецько-фашистських загарбників згідно додатку №2 до даного розпорядження.
9. Голові Тростянецької районної Ради ветеранів Черкашину М.І. забезпечити присутність ветеранів війни в складі делегації для покладання квітів, та їх присутність на урочисто – траурному мітингу.
10. Начальнику районного відділу освіти забезпечити участь учнів та педагогічного колективу ЗОШ№3 у проведенні мітингу по вул. Шевченка, забезпечити даний захід звуковим обладнанням, а також забезпечити присутність на урочисто – траурному мітингу учнів 6-7 класів ЗОШ№3 та ЗОШ №4 (по 30 учнів з кожної школи) на мітингу біля пам’ятного знака “Танк Т-34“ на площі 40-ї Армії .
11. РВ УМВС 19.08.2011 року з 09.30 до 11.00 години забезпечити охорону громадського порядку під час проведення урочистостей на площі 40ї Армії. Начальнику відділення ДАІ по обслуговуванню м. Тростянець, Тростянецького району та АТІ 19.08.2011 року з 09.30 до 11.00 години перекрити рух автотранспорту по площі 40-ї Армії.
12. Головному лікарю ЦРЛ Плахтирі А.А. забезпечити чергування бригади “Швидкої допомоги” 19.08.2011 року з 10.00 до завершення проведення мітингу.
13. Рекомендувати керівникам підприємств і організацій міста:
- до 19.08.2011 року провести святкові заходи, вшанувати інвалідів, учасників бойових дій, ветеранів війни серед працівників, пенсіонерів та закріплених за підприємством чи організацією;
- взяти участь в урочисто-траурному мітингу, присвяченому 68-ій річниці визволення м. Тростянець від німецько-фашистських загарбників, 19 серпня 2011 року о 10.00 годині біля пам’ятного знака “Танк Т-34“ на площі 40-ї Армії .
14. Дане розпорядження направити до Тростянецької райдержадміністрації, районної ради, РВ УМВС, ДАІ,

КЗ “Тростянецькомунсервіс”, КЗ КДК «Тростянецький», районній раді ветеранів війни та праці, редакціям газет.
15. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

в.о. міського голови                         А.І.Шацька

Додаток №1