Про проведення 15 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

від 14.10.2018 року

м. Тростянець № ____

Про проведення 15 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 15 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 15 листопада 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради на 2019 -2021 роки.
2.2. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року №717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради».
2.3. Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, як міськрайонного Центру на 2018-2020 роки
2.4. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.5. Про дострокове припинення повноважень депутата Тростянецької міської ради 7 скликання Поляковського Віталія Михайловича.
2.6. Про укладення додаткової угоди № 2 до договору оренди земельної частки (паю) № 1 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
2.7. Про укладення додаткової угоди № 1 до договору оренди землі № 481 від 23.12.2014 року .
2.8. Про затвердження Статуту «Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Агенція місцевого розвитку» в новій редакції.
2.9. Про внесення змін до рішення 54 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 26.05.2015 року № 88 «Про організацію проведення конкурсу з вибору керуючої компанії промислового парку «Тростянець».
2.10. Про надання згоди на безоплатне прийняття друкованої продукції.
2.11. Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –14.11.2018 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 14.11.2018 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 14.11.2018 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 14.11.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на 15 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.

Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 15 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 15.11. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова