Привітання міського голови

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша діяльність – благородна та почесна справа! Ви наповнюєте радістю людські серця, допомагаєте відчути та пізнати все прекрасне, що є у житті, даруєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу ! Завдяки творчим особистостям навколишній світстає кращим і добрішим. Культура і мистецтво - це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним!

Завдяки вам, шановні працівники клубних закладів та учасники творчих самодіяльних колективів, працівники музеїв та бібліотек Тростянецької громади, ми долучаємося до невичерпних джерел духовності, гармонії, краси та людської мудрості!

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне українське слово, рідну пісню, рідну культуру!

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, добра і миру! Нехай втілюються у життя всі ваші мрії і сподівання, тішить людські серця ваше високе мистецтво!

З повагою, голова Тростянецької міської ОТГ Ю. А. Бова

Асоціація міст України