Про проведення 14 сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 18.10.2018 року

м. Тростянець № ____

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 14 сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради __ жовтня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних
підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади міста за 9 місяців 2018 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
2.3. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.4. Про звільнення заступника міського голови з питань освіти, культури і туризму, молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення апарату Тростянецької міської ради Заяц О.Ю. за угодою сторін.
2.5. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» в новій редакції з 01.01.2019 року.
2.6. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький» з 011.01.2019 року.
2.7. Про внесення Про внесення змін в рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 185 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» .
2.8. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ матеріальних цінностей від Тростянецького районного БФ «Доброта».
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – __.10.2018 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - __. 10.2018 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – __.10.2018 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – __.10.2018 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – __.10.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
14 сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 14 сесії (друге пленарне) 7 скликання Тростянецької міської ради __.10. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова