Про проведення 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

від 05.10.2018 року
м. Тростянець № 22

Про проведення 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 14 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 10 жовтня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 711 від 20.09.2018 року «Про надання погодження ДП «Екосервіс» КП ТМР Тростянецькомунсервіс» на укладення договору фінансового лізингу для придбання трактора з комплектуючими».
2.2. Про здійснення у 2018 році запозичення до бюджету Тростянецької міської ради.
2.3. Про передачу виконавчому комітету Тростянецької міської ради повноважень щодо управління майном комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади, що перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, організацій, інших підрозділів Тростянецької міської ради.
2.4. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР матеріалів.
2.5. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на баланс ДП «Елегія» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ» майна.
2.6. Про надання згоди на безоплатну передачу майна з балансу КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на баланс територіальних громад Тростянецького району.
2.7. Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Тростянецький центр первинно медичної допомоги" Тростянецької міської ради.
2.8. Про визначення пріоритетних напрямів соціальних проблем для вирішення у 2019 році в рамках конкурсу соціальних проектів.
2.9. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.10. Про створення груп подовженого дня для закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади у 2018 – 2019 навчальному році.
2.11. Про затвердження рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 09.10.2018 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 09. 10.2018 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 09.10.2018 року о 15.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 09.10.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
13 сесію (третє пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 14 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 10.10. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова