Про проведення 13 сесії (третє пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 17.09.2018 року
м. Тростянець № 22

Про проведення 13 сесії (третє пленарне засідання)
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 13 сесію (третє пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 20 вересня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101
«Про міський бюджет на 2018 рік».
2.2. Про затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа імені П.І.Чайковського» в новій редакції.
2.3. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради шляхом реорганізації (перетворення) КЗ «Тростянецька ЦРЛ».
2.4. Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.5. Про комісію Тростянецької міської ради з питань поновлення прав реабілітованих.
2.6. Про затвердження рішень виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
2.7. Про затвердження договорів купівлі – продажу.

3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 19.09.2018 року о 13.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 19.09.2018 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 19. 09.2018 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 19.09.2018 року о 15.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 19.09.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
13 сесію (третє пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 13 сесії (третього пленарного засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 20.09. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова