Професійні свята

У другу неділю вересня, з першими золотими барвами чарівної осені, зустрічають своє професійне свято працівники лісового господарства! Це свято справжніх професіоналів, закоханих у природу рідного краю людей, які своєю напруженою працею примножують лісові багатства України, створюють тисячі гектарів нових лісових насаджень, захищають лісові угіддя від пожеж, оздоровлюють ліси та оберігають їх від браконьєрів.

На Тростянеччині це професійне свято відзначають трудові колективи Держлісгоспу та Агролісу. Сьогодні щирі поздоровлення, вдячні теплі слова на адресу лісівників за високі показники в роботі лунали з вуст Олега Сипка – голови райдержадміністрації, Юрія Заяц – заступника міського голови, Олексія Котка – заступника голови районної ради.

Юрій Заяц, заступник міського голови, переказав лісівникам привітання й найкращі побажання від Юрія Бови – міського голови Тростянецької ОТГ і зазначив: Тростянецька громада пишається тим, що ДП «Тростянецький лісгосп» має кращі в області виробничі показники і спортивні перемоги!

Додали лісівникам святкового настрою яскраві виступи гуртківців та викладачів Палацу дітей та юнацтва!

Асоціація міст України