День міста

Святкування Дня міста продовжилося в Круглому Дворі. Перед початком привітальної частини, громада Тростянця хвилиною мовчання вшанувала світлу пам’ять героїв, які в наші дні захищають цілісність та суверенність України. Потім до Тростянецької громади звернувся її очільник – Юрій Бова, який зазначив, що цього року вперше День міста святкує об’єднана територіальна громада! За рік з часу її створення реалізовано рекордну кількість важливих проектів, спрямованих на покращення якості життя громадян. Ряд цих проектів було презентовано саме сьогодні, на День міста! «Це лише початок добрих справ на шляху розвитку Тростянецької громади!», - наголосив міський голова Юрій Бова.

Зі сцени вітали Тростянецьку громаду зі святом, висловлювали подяку її керманичу – міському голові Юрію Бові, голова райдержадміністрації Олег Сипко, заступник голови районної ради Олексій Котко. Приємно городянам було почути щирі вітальні слова та схвальні відгуки про місто від іноземних гостей - Кшиштофа Лассоти, секретаря ради гміни Богухвала та пані Сибіллє Штрак-Цимерман – праправнучки Леопольда Кеніга.

Почесні грамоти виконавчого комітету Тростянецької міської ради Юрій Бова, міський голова, особисто вручив підприємствам та підприємцям, які допомагають реалізовувати перспективні, кращі проекти місцевого самоврядування!

Почесними грамотами, зокрема, були нагороджені ТОВ «ТД Ельдорадо», ТОВ «Лімік», ТОВ «Харківспецінвест», Віктор Зубко – директор Держлісгоспу, Світлана Лобода - директор КП " Тростянецький центр первинної медичної допомоги", Анатолій Хоружий – директор ПП «Зарічанське», підприємці – Володимир Дульський, Олександр Линник, Микола Маленко, Олег Кулаєв, Василь Гуренко, Ніна Моторна, Андрій Сторожев, а також працівники місцевого самоврядування, комунальних служб та різних сфер господарювання.

Асоціація міст України