Про проведення 13 сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 27.08.2018 року
м. Тростянець № 21

Про проведення 13 сесії (друге пленарне засідання)
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 13 сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 30 серпня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про стан діяльності Комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» .
2.2. Про створення комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради шляхом реорганізації (перетворення) КЗ «Тростянецька ЦРЛ».
2.3. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.4. Про несення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 532 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради з 01.09.2018 року».
2.5. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 256 «Про затвердження Положення про справляння плати за землю на території Тростянецької міської ОТГ з 01.02.2018 року».
3. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 29.08.2018 року о 13.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 29.08.2018 року о 13.00 годині;

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
13 сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 13 сесії (другого пленарного засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 30.08. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова