Про проведення позапланової перевірки зі здійснення контролю за додержанням законодавства щодо захисту прав споживачів в магазині «У Тетяни» ФОП Кальченко Т.М.

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 18.07.2011 року № 92
м. Тростянець

Про проведення позапланової перевірки
зі здійснення контролю за додержанням
законодавства щодо захисту прав споживачів
в магазині «У Тетяни» ФОП Кальченко Т.М.

Розглянувши звернення громадянина Сафіулліна Айдара Нуровича № С – 882 від 07.07.2011 року, з метою запобігання порушень суб’єктами господарювання законодавства щодо захисту прав споживачів, керуючись п.1 ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позапланову перевірку зі здійснення контролю за додержанням законодавства щодо захисту прав споживачів в магазині «У Тетяни» ФОП Кальченко Т.М., розташованого в місті Тростянець, вулиця Набережна, 6.

2. Надати повноваження на проведення планових перевірок спеціалісту апарату Тростянецької міської ради у справах захисту прав споживачів, торгівлі та підприємництва Синявіну М.В., з залученням спеціаліста з контролю за місцевими податками і зборами апарату Тростянецької міської ради Злепка В.А.

3. За результатами здійснення позапланової перевірки скласти відповідний акт та надати інформацію міському голові.

4. Дане розпорядження направити заступнику міського голови Заяц Ю.М., спеціалісту у справах захисту прав споживачів апарату Тростянецької міської ради Синявіну М.В., спеціалісту з питань контролю за місцевими податками і зборами апарату Тростянецької міської ради Злепку В.А.

5. Затвердити дане розпорядження на наступному засіданні виконкому.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Заяц Ю.М.

В.о. міського голови                          Ю.М. Заяц