Про проведення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 20

Про проведення 13 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 13 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 22 серпня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про передачу КП «Міська ритуальна служба» кладовищ на праві оперативного управління.
2.2. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.04.2018 року № 402 «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр надання первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.
2.3. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Семереньківською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.4. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Буймерською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.5. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Дернівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.6. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Мартиніською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.7. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Станівською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.8. Про схвалення проекту договору про співробітництво між Ницахською сільською радою та Тростянецькою міською радою.
2.9. Про надання дозволу ДП «ДОБРОБУТ» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» на безкоштовну передачу легкового автомобіля Fiat Doblo ВМ 7357 ВЕ на баланс ДП «Зеленбуд» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.10. Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу КЗ «Тростянецька ЦРЛ» на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР майна (основних засобів).
3. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 22.08.2018 року о 09.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 22.08.2018 року о 09.00 годині;
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 21.08.2018 року о 13 .00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія - 21.08.2018 року о 16.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
13 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 22.08. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Ю.А. Бова