Про проведення 12 (позачергової) сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 08.08.2018 року
м. Тростянець № 19

Про проведення 12 (позачергової) сесії
(друге пленарне засідання) 7 скликання
Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 12 (позачергову) сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 09 серпня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 21.11.2017 року № 5 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів».
2.2. Про затвердження заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва благоустрою, транспорту та зв’язку.
2.3. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Тростянецької міської ради та Буймерської сільської ради.
2.4. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Тростянецької міської ради та Дернівської сільської ради.
2.5. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Тростянецької міської ради та Мартинівської сільської ради.
2.6. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Тростянецької міської ради та Ницахської сільської ради.
2.7. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад населених пунктів Тростянецької міської ради та Станівської сільської ради.
2.8. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради автомобіля ВАЗ 21099.
2.9. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.10. Про винесення догани директору Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради Шаховій О.В.
3. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 09.08.2018 року о 09.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 09.08.2018 року о 09.00 годині;
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 09.08.2018 року о 09 .00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
12 (позачергову) сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 12 (позачергової) сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 09.08. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова