Про проведення 12 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 18

Про проведення 12 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 12 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 07 серпня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про надання згоди на організацію співробітництва громад.
2.2. Про забезпечення вивчення оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.
2.3. Про внесення зміни до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 177 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецький краєзнавчий музей» з 01.08.2018 року.
2.4. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.5. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 06.12.2017 року № 97 «Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».
2.6. Про створення комунального некомерційного підприємства Тростянецької міської ради «Центральна міська лікарня» шляхом реорганізації (перетворення) комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня».
2.7. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка, 56а кадастровий номер 5925010100:00:029:0059, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Шевченко Ларисою Борисівною від 01.03.2012 року.
2.8. Про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка, 118а кадастровий номер 5925010100:00:027:0011, укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП Шевченко Ларисою Борисівною від 09.09.2003 року.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 06.08.2018 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 06.08.2018 року о 15.00 годині;
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 06.08.2017 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 06.08.2018 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 06.08.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
12 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 12 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 07.08. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова