Про проведення 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 17

Про проведення 11 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 11 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 19 липня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації населених пунктів Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
2.2. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.3. Звіт в.о. старости Зарічненського старостинського округу про свою діяльність за І півріччя 2018 року.
2.4. Звіт в.о. старости Кам’янського старостинського округу про свою діяльність за І півріччя 2018 року.
2.5. Про підготовку попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади, пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.
2.6. Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради.

3. Земельні питання.

4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 17.07.2018 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 17.07.2018 року о 15.00 годині;
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 18.07.2017 року о 13.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 18.07.2018 року о 14.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 18.07.2018 року о 16.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
11 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Спеціалісту І категорії (із комп’ютерно-технічного забезпечення) відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Свинаренку Д.С. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 11 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 19.07. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України