Благоустрій

Тростянецька міська рада виграла грант у сумі 105,0 тисяч гривень на облаштування а у міському парку ім. П. І. Чайковського у м. Тростянець інклюзивного дитячого майданчика, завдяки участі в конкурсі «Ініціативи із застосуванням принципів універсального дизайну та доступності», що проводився Програмою «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» (далі – Програма) у листопаді 2017 – лютому 2018 років.

Облаштування інклюзивного майданчика з сучасним ігровим обладнанням дасть можливість тростянецьким діткам з вадами здоров’я розважатися, активно рухатися на свіжому повітрі, спілкуватися з однолітками, знаходити нових друзів.

Окрім фінансування з боку Програми, проект отримав співфінансування у розмірі 45,0 тисяч гривень від благодійного фонду "Friendly People", також окрему частку коштів надала Тростянецька міська рада у розмірі 36,5 тисяч гривень.

Зважаючи на високі вимоги до обладнання, яке планується встановити на інклюзивному дитячому майданчику, із загальної кількості потенційних постачальників було обрано лише 2 компанії. Ними стали такі виробники дитячих майданчиків, як VEMA Kids (м. Київ) та KINDERLAND (м. Харків).

На цьому тижні будуть укладені угоди про поставку відповідного дитячого ігрового обладнання. Наприкінці серпня місяця інклюзивний майданчик буде встановлено й урочисто відкрито в міському парку ім. П. І. Чайковського.

Асоціація міст України