Громадський бюджет

Високий рівень громадської свідомості проявляють голови вуличних комітетів Шевченківського мікрорайону: зустрічі з міським головою у цьому квартальному комітеті завжди є багаточисельними, на них порушуються гострі й актуальні питання щодо благоустрою навколишньої території.

Ось і минулої п’ятниці, 6 липня, люди відверто говорили міському голові Тростянецької ОТГ Юрію Бові про те, які недоліки на тій чи іншій вулиці, котрі спричиняють суттєві незручності жителям мікрорайону, слід усунути негайно. В заході брали участь керівники комунальних служб, працівники інспекції з благоустрію, апарату міської ради, тож міський голова відразу давав відповідні доручення, а питання, які потребують додаткового вивчення, занотовував, беручі на особистий контроль.

Заслухавши усі пропозиції, вуличкоми Шевченківського мікрорайону розумно розподіли кошти громадського бюджету, а це – 132, 9 тисячі гривень. Учасники зборів їх спрямували на невідкладні потреби: ремонт, чищення, зовнішнє опорядження шахтних колодязів, встановлення автобусної зупинки, зрізування аварійних дерев, щебеневу підсипку та грейдування доріг.

Асоціація міст України