Безпека та правопорядок

На початку року до патрулювання вулиць міста у вечірній та нічний час спільно з поліцією приступило громадське формування «Січ», яке очолює Анатолій Касьянов. Учасники «Січі» забезпечені відповідною формою та посвідченнями. За 4 місяці роботи ( з 16-го лютого 2018 року) патрульні-добровольці мають такі результати: активно велася профілактично-роз’яснювальна робота серед населення (проведено 31 зустріч), здійснено 79 патрулювань по місту за 5 маршрутами, проводилося чергування на всіх масових заходах у Тростянці, доставлено до відділення поліції за дрібне хуліганство 10 осіб, 5 осіб – за перебування у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння тощо.

Нагадаймо, що Проект громадського формування « Січ» виграв грант - цільову фінансову підтримку за перемогу в конкурсі Міжнародного фонду "Відродження». Це посприяло встановленню 9 додаткових відеокамер по місту. Окрім того, придбано монітор охоронного відеоспостереження.

За словами керівника ГФ "Січ" Анатолія Касьянова, всього на монітор відеоспостереження виведено 16 відеокамер. Виникає потреба у перегляді відеозйомки не тільки у місцевих поліціянтів, а і в сумських. «По відео поліція розпізнала, й потім затримала шахрайку, яка виманювала гроші у стареньких в Тростянці», - розповідає Анатолій Касьянов.

Цими днями завершено ремонт приміщення і урочисто відкрито сучасний офіс Центру громадської безпеки ГФ «Січ». Офіс облаштовано за сприяння Тростянецької міської ради (за бюджетний кошт).

Добровільні громадські формування з охорони громадського порядку перш за все сприяють налагодженню комунікації між населенням та поліцією та створенню безпечних умов для життя населення. Це відзначали у своїх виступах Юрій Бова - міський голова Тростянецької ОТГ, Андрій Корж – голова районної ради, Олег Сипко – голова райдержадміністрації, представники поліції та прокуратури.

Центр громадської безпеки ГФ «Січ» знаходиться у готелі "Тростянець", по вул. Вознесенській, на першому поверсі. Контактна особа – Анатолій Касьянов. Інформацію стосовно правопорушень по місту можна надати, набравши такі номери: 05458 – 6- 67- 66; 099-720-37-42.

Асоціація міст України