Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Працьовиті, талановиті, привітні люди проживають на Кам'янській землі, яка об'єднує села Кам'янка та Кам'янецьке. У суботу, 2 червня, у Кам'янці пройшло гучне свято, багате на приємні сюрпризи - День села! Оскільки Кам'янський старостинський округ входить до складу Тростянецької ОТГ, то й готувалися до свята спільно: облагородили територію біля сільського клубу, встановивши дитячій ігровий майданчик та тренажери, розробили цікавий сценарій музичних, розважальних та спортивних заходів.

У Кам'янці працює школа й дитячій садок, проживає чимало молодих сімей. Тож новому ігровому майданчику, де є гойдалки та гірки для найменших діточок, каруселі для більш старших, різноманітні тренажери, раділи усі! Червону стрічку перерізали дошкільнята разом із Юрієм Бовою, головою Тростянецької міської ОТГ, в. о. старости Миколою Студинським, депутатом районної ради Тамарою Сторожевою.

У перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Для кам'янської малечі це свято було по-справжньому солодким: усім, хто завітав на День села, роздали тістечка та морозиво!

На цьому приємні сюрпризи не закінчилися! Юрій Бова, очільник Тростянецької громади, запросив усіх до оновленої бібліотеки. Після капітального ремонту сільську бібліотеку не впізнати - про це говорили читачі....Приємно вразило сучасне внутрішнє оздоблення приміщення, нові стелажі з книжками, є у бібліотеці й комп'ютер та доступ до інтернету.

- Кам'янка та Тростянець показують найкращій приклад взаєморозуміння та співпраці у об'єднаній територіальній громаді. Ця співпраця буде лише розвиватися: вже у наступному тижні з Кам'янки до Тростянця курсуватиме автобус, в поточному році ремонтуватиметься дорога, продовжиться благоустрій парку біля клубу, - говорив Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ. Потім він сердечно поздоровив та вручив Кубок переможцям футбольного турніру, почесні грамоти, солодощі - переможцям оригінальних конкурсів - "Еко-кутюрье", "Кращій кашевар".

Запам'ятався День села і чудовою, різножанровою концертною програмою. Виступали каам'янські аматори сцени та гості з Тростянця - творчі колективи Цукрозаводського, Смородинського клубів. Варто додати, що активними учасниками конкурсів, спортивних змагань, концерту були сільські школярі та вихованці дитсадка! Завершилося святкове дійство потужнім феєрверком!


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту