Про проведення третього пленарного засідання 10 сесії міської ради 7 скликання

м. Тростянець № 15

Про проведення третього пленарного
засідання 10 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести третє пленарне засідання 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 24 травня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1.
2.1. Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок по вул. Набережна в м. Тростянець, Сумської області.
2.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою інвентаризації земель Тростянецької міської ради в м. Тростянець, по вул. Набережна.
2.3. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.04.2018 року № 434 «Про надання у користування на умовах оренди строком на 49 років земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (лісозаготівля, деревообробне виробництво) загальною площею 0,5711 га, кадастровий номер 5925010100:00:002:0027 по вул. Благовіщенська, 98 ПП «Форест».
3. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- Земельна погоджувальна комісія – 23.05.2018 року о 16.30 годині;

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
10 сесію (третє пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 10 сесії (третього пленарного засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 24.05. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова