Про участь у відзначенні державного свята- Дня Конституції України

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Від 23.06.2011 року № 81
м. Тростянець

Про участь у відзначенні державного свята-
Дня Конституції України

У зв‘язку з відзначенням державного свята - Дня Конституції України, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Взяти участь у відзначенні державного свята - Дня Конституції України 25.06.2011 року, провівши урочисте покладення квітів делегацією до пам’ятного знаку – погруддю Т.Г. Шевченка на честь проголошення Незалежності України на площі Вічевій о 9-00 годині ранку.
2. Секретарю виконкому Біловол А.Л. організувати делегацію для урочистого покладення квітів у складі депутатів міської ради, членів виконкому, представників громадських організацій, політичних партій, представників ЗМІ.
3. Виділити кошти для проведення заходів з відзначення державного свята - Дня Конституції України 25.06.2011року (згідно Додатку №1).
4. Начальнику ДП «Зеленбуд» Пасікун Т.М. придбати квіти та доставити їх до міської ради до 8-30 години ранку 25.06.11 року.
5. Головному бухгалтеру міської ради Пустовойтовій В.А. фактичні витрати по проведенню свята віднести на видатки бюджету «Святкові заходи».
6. Дане рішення направити до причетних виконавців.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

Міський голова                       Ю. А. Бова

===============================