Центральна районна лікарня

Дороговартісне сучасне медичне обладнання - автоматичний гематологічний аналізатор крові отримала сьогодні Центральна районна лікарня. Гематологічний аналіз крові – це опис її найважливіших компонентів, що дає уявлення про наявність запальних та онкологічних процесів. У ході аналізу вивчаються всі клітини, що входять до складу крові. Результати дослідження допомагають лікарю встановити вірний діагноз, на основі цього назначити лікування. Тож сьогодні без перебільшення важлива для усіх мешканців громади подія відбулася у нашій лікарні!

Придбання гематологічний аналізатор крові стало можливим завдяки успішній взаємодії міської влади з бізнес-партнером – «Приватбанком», який є інструментом для здійснення фінансової допомоги через благодійний фонд «Допомагати просто!». Про це повідомили Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, та представники «Приватбанку» колективу районної лікарні, який зібрався в актовій залі.

- Наша головна задача – зберегти лікарню у громаді з тим обсягом послуг, які надаються нині. Ми будемо вкладати гроші у лікарню, ремонтувати, переоснащувати, щоб вийти на зовсім інший рівень. Треба у цей та наступний роки витримати конкуренцію, щоб не було відтоку пацієнтів, щоб люди отримували якісні медичні послуги саме в нашій лікарні. Бо державна фінансова підтримка буде надаватися медичним закладам з урахуванням кількості пацієнтів і ефективності ресурсу – кадрового, матеріального, - говорив міський голова Юрій Бова.

Анатолій Плахтиря, головний лікарь ЦРЛ, зазначив, що новий прилад є найдорожчим із усіх, що є в наявності в нашій лікарні! Від імені всього колективу він подякував за цінний і корисний подарунок міському голові Юрію Бові та "Приватбанку".

Асоціація міст України