Культурне життя міста
У другу неділю травня на Україні відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. А сьогодні, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім’ї. З нагоди цих прекрасних весняних свят учора, 14 травня, в будинку князя Голіцина відбувся святковий захід для жінок тростянецького краю - матерів -героїнь, багатодітних матерів, та тих, які виховують дітей під опікою.

Свято проходило в дружній атмосфері невимушеного спілкування, його гості розмістилися за столиками, пригощалися солодощами та кавою. Вітальні слова, в яких звучали найкращі побажання , їм адресували керівники нашої громади та району– голова райдержадміністрації Олег Сипко, заступники міського голови Оксана Заяц та Володимир Злепко (вони також переказали жіночкам поздоровлення від міського голови Юрія Бови), заступник голови райдержадміністрації Аліна Шацька, заступник голови районної ради Олексій Котко, настоятель Вознесенського храму отець Олександр Карпець.

Віршовані рядки й задушевні пісні про материнське тепло та ласку, ліричні музичні композиції лунали у залі. Радували своїми виступами учні Дитячої музичної школи та солісти районного Будинку культури.

Допомогу в організації святкового заходу надали депутату Сумської обласної ради Олександр Линник та місцеві підприємці – Людмила Шило, Олег Кулаєв, Сергій Савчук.

Асоціація міст України