Про проведення 10 сесії міської ради 7 скликання

від 10.04.2018 року
м. Тростянець № 12

Про проведення 10 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 10 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 20.04. 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади по виконанню програми соціального і економічного розвитку міста за І квартал 2018 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.
2.3. Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік .
2.4. Про затвердження Програми розвитку освіти Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
2.5. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.6. Про створення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсного центру» Тростянецької міської ради та затвердження його Положення.
2.7. Про затвердження структури комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Тростянецької міської ради.
2.8. Про затвердження Положення Територіального центру соціального обслуговування Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.9. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 202 «Про затвердження структури
та загальної чисельності територіального центру соціального обслуговування населення Тростянецької міської ради з 01.07.2018 року.
2.10. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» .
2.11. Про безоплатне приймання майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району з балансу Тростянецької районної ради до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на баланс Тростянецької міської ради.
2.12. Про безоплатну передачу з балансу КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека» на баланс КЗ ПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» частини нежитлових приміщень, що розташовані за адресою вул. Л.Татаренка, 5а.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 17.04.2018 року о 13.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 18 .04.2018 року о 13.00 годині;
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 18.04.2018 року о 15.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 18.04.2018 року о 16.00 годині.
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 19.04.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
10 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 20.04. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова