Про зміни до міського бюджету на 2011 рік

м. Тростянець

Про зміни до міського
бюджету на 2011 рік

Керуючись п. 1, п. 13 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни у видаткову частину загального фонду бюджету
- по КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» за рахунок передвинення кредитів.
- по КТКВ 070101 «Дошкільні заклади освіти» зменшити КЕКВ 1132 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» - 600 грн., КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 2350 грн., КЕКВ 1135 «Інші видатки» на суму – 310 грн., КЕКВ 1140 «Видатки на відрядження» - 210 грн., та збільшити КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування» - 600 грн., КЕКВ 1163 «Оплата електроенергії» - 1310 грн., КЕКВ 1165 «Оплата інших комунальних послуг» - 540 грн., КЕКВ 1172 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесених до заходів розвитку» на суму – 1020 грн.
- по КТКВ 110103 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» зменшити КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування» на суму – 1306 грн.

2. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду бюджету
- по КТКВ 110103 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» збільшити КЕКВ 2110 «Придбання обладнання довгострокового користування» на суму – 1306 грн.

3. Установити профіцит міського бюджету у сумі 908 261 грн., в тому числі:
- загального фонду міського бюджету у сумі 908 261 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 908 261 грн., джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 908 261 грн.

5. Економісту міської ради включити зазначені зміни до проекту рішення про внесення змін до міського бюджет на 2011 рік.

Міський голова                                 Ю.А. Бова

Виконавець:                     Калініченко А.М.