Про проведення 8 сесії міської ради 7 скликання

від 19.03.2018 року
м. Тростянець № 10

Про проведення 8 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 7 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 29.03. 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про міську Програму діагностики, лікування та профілактики гепатитів в Тростянецькому районі «Антигепатит» на 2018 – 2023 роки.
2.2. Про міську цільову Програму розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги в Тростянецькому районі на 2018-2022 роки.
2.3. Про міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.4. Про міську Програму «Стратегія розвитку освіти Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки».
2.5. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2017 року № 181 «Про затвердження Про затвердження структури, загальної чисельності працівників
комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа».
2.6. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.7. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності в новій редакції
2.8. Про затвердження порядку проведення громадських обговорень в Тростянецькій міській об’єднаній територіальній громаді.
2.9. Про затвердження нотаріально посвідченого договору купівлі – продажу.

3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 27.03.2018 року о 15.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 28.03.2018 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 28.03.2018 року о 16.00 годині.
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 28.03.2018 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
8 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 8 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 29.03. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова