Про проведення 7 сесії міської ради 7 скликання

від 12.03.2018 року
м. Тростянець № 09

Про проведення 7 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 7 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 16.03. 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про стан кадрового забезпечення та медичного обслуговування КЗ «Тростянецька ЦРЛ».
2.2. Про оптимізацію мережі лікувально – профілактичних закладів.
2.3. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 173 «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» з 01.03.2018 року.
2.4. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 261 «Про затвердження міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2018-2022 років».
2.5. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 179 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» з 01.03.2018 року.
2.6. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 16.02.2018 року № 316 «Про затвердження структури та чисельності клубних закладів Тростянецької міської ради, Кам’янського сільського будинку культури та Лучанського сільського клубу з 01.03.2018 року».
2.7. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Лучанський сільський клуб».
2.8. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Смородинський клуб» в новій редакції.
2.9. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Кам’янський будинок культури».
2.10. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Цукрозаводський клуб» в новій редакції.
2.11. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Радомлянський клуб» в новій редакції.
2.12. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Міський клуб «Ветеран» в новій редакції.
2.13. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» в новій редакції.
2.14. Про вступ до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування - Асоціації «Енергоефективні міста України».
2.15. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 14.03.2018 року о 15.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 15.03.2018 року о 14.00 годині.
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 15.03.2018 року о 16.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
7 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 7 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 16.03. 2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України