Культурне життя міста

Вирувало культурне життя сьогодні в Цукрозаводському клубі – там проходив концерт, приурочений до Міжнародного жіночого дня - 8-го Березня, який зібрав повний зал глядачів! Чарівний тростянчанок, що проживають у мікрорайонах «Цукрозаводський» та «Чорногорія» привітали зі святом і побажали доброго здоров’я, особистого щастя, родинної злагоди та всіляких гараздів заступник міського голови Володимир Злепко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради Юлія Куц.

Самодіяльні артисти порадували глядачів різножанровою програмою. Зі сцени лунали ліричні пісні і задушевні вірші про маму, про жіночу вроду, про кохання. Потім аматори сцени звеселили публіку колоритними гумористичними сценками й таночками.

Як завжди, глядачі тепло приймали своїх улюблених виконавців – Поліну Резніченко, Олександра Клименка, Павла Рубцова, Ганну Манаєнко, Валентину Назарову, Тамару Литвинову, Наталію Сівідову, Ольгу Вчорашню. Щирими оплесками цукрозаводчани віддячили школярам - гуртківцям клубу, які зі сцени вітали з 8 Березня свої мам та бабусь.

Наприкінці святкової програми всім жінкам та дівчатам – і артистам, і глядачам, були вручені весняні квіти – тюльпани – від Тростянецької міської ради!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України