Привітання міського голови

Дорогі представниці прекрасної половини людства, наші милі берегині!
Прийміть щирі вітання з чарівним весняним святом краси і любові – з 8-м Березня!

Без вас – матерів, дружин, сестер, доньок, колег неможливо уявити наш світ! Усміхнені й ласкаві, сильні й ранимі, красиві й надійні, розумні й милосердні – це все ви, дорогі наші жінки, дівчата ! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність! Дякую, що ви завжди поруч, оберігаєте і дбаєте про домашній затишок, підтримуєте нас, чоловіків, у всіх важливих справах та починаннях!

Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Милі жінки, ви душевним теплом, добром і ніжністю прикрашає кожен день нашого життя, утверджує наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини!

Все чудове і яскраве на Землі від весни і променів сонця, все щасливе на Землі – від жінки. Де жінка – там відповідальність, комфорт, порядок, допомога. Щиро вдячний жінкам, які працюють в трудових колективах на благо розвитку нашої Тростянецької громади, жінкам-депутатам, жінкам - головам вуличних та будинкових комітетів, усім, хто є активним у громадському житті! Доземний уклін та щирі вітання жінкам-ветеранам, солдатським вдовам, на долю яких випали тяжкі випробування.

Дорогі жінки, від усього серця бажаю усім вам любові і сімейного тепла, миру і добра, родинного затишку, весняного настрою, квітучого здоров’я, душевної гармонії! У цей святковий весняний хай буде якомога більше щасливих посмішок, радості, квітів!

З глибокою повагою, міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України