Наше дитинство – найкраща пора

Наше дитинство – найкраща пора

В дитячих навчальних закладах міста розпочався літній оздоровчий період. Дітлахів зустрічають відремонтовані пофарбовані майданчики, радує малюків і погода, яка дає на повну насолодитися іграми та забавами на свіжому повітрі. Окрім того, вихователі піклуються, аби кожного дня дітей зацікавити чимось новеньким, адже діти мають і оздоровитися, і загартуватися, і повеселитися.

Цікавий захід відбувся у дитячому навчальному закладі «Калинка». Вихователі підготували цікавий та яскравий захід «Наше дитинство – найкраща пора», присвячений міжнародному Дню захисту дітей.
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецРозпочали святковий день із зарядки під лагідним ранковим сонечком, а потім, зайняли місця на лавочках у тіні – зібралися дивитися виставу про те, як козаки куліш варили. Та довго сидіти не довелося, бо, аби приготувати смакоту, козакам не вистачало солі й без допомоги дітей завершити приготування страви виявилось неможливим. Аби дістати необхідну сіль, довелося виконувати вимоги (частіше герої просто вимагали погратися та розвеселити їх) Водяного, Кощія та потоваришувати із самою Бабою Ягою. Страх спілкування із такими, здавалось би, негативними героями швиденько танув і дитячі обличчя враз ставали усміхненими, а настрій вимагав одного – награтися з казковими героями досхочу!
Радувала дітей і вигадливість героїв: разом з ними грали в ігри «Чарівний капелюх», «Гуси-гуси», частувалися чаєм, водили хороводи навколо Літа, роль якого виконала Катя Веселкіна.
Врешті-решт не тільки награлися і гостей із казок звеселили, та так, що ті пообіцяли бути надалі тільки добрими та ніколи не ображати дітей, а ще й козакам допомогли-таки соль здобути. Тож і ті з кулішем залишилися, подякувавши за допомогу, пообіцяли до дітей частіше на свята заходити та разом гратися.
Таким видався для вихованців ДНЗ «Калинка» перший літній день. А попереду ще все літо! Тож дітей очікує ще чимало веселощів та розваг. Незабутнє для малюків спілкування з казкою подарували музичний керівник Л.Г.  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецОвчиннікова, ведуча В.В. Ложечник, козаки – вихователь О.П. Костенко та помічники вихователів О.В. Краснікова і Т.С. Боярінова, Водяний – вихователь Н.М. Токман, Баба-Яга О.В. Соляник, Кощій - вихователь О.В. Щербак
Святковості добавили й спонсори: ЗАТ «Крафт Фудз Україна» подарували солодкі подаруночки, а депутат обласної ради, керівник підприємства «Тростянецька цегла» подбав, аби в садочку наповнилися піском пісочниці.