Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
У Тростянці будуємо Європу
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецУ Тростянці будуємо Європу

Одним з епіцентрів святкування Дня Європи в Україні стало наше місто. Минулого року святкували ми з європейською молоддю, цього року – з групою послів Європейських країн в Україні на чолі з головою представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою.З ранку міський парк ім. П.І. Чайковського ожив веселим дитячим сміхом, різними іграми, організованими Палацом дітей та юнацтва. Поряд чатували батьки. Грав оркестр музичної школи, старшенькі діти малювали крейдою на асфальтних доріжках, тут же був представлений вернісаж малюнку переможців конкурсу «Євросоюз очима дитини». Не пустували й тренажери на майданчику – минулорічному подарунку до Дня Європи. Парк заповнювали все нові і нові відвідувачі: всі в очікуванні основної події – відкриття спортивного майданчика гостями з Європи. Куди не глянь – скрізь народ. Оновлений парк ще не пробуджувався у такому людному стані.
Делегація європейців пробула в Тростянціі недовго, лише три години, проте, з відгуків почули, як приємно здивував їх Тростянець. Гості ознайомились з архітектурними та історичними спорудами міста: Круглим двором, Палацом Голіцина, Альтанкою. Такий ансамбль, доповнений парком дерев’яних скульптур, мальовничим озером Сажалка і Алеєю закоханих не залишив байдужими звичних до європейської краси представників країн ЄС. Найбільше європейців вразило те, що все відбудовано зусиллями громади.
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецСвої враження кожен із послів залишив у книзі почесних гостей.
У міському парку гості поклали квіти до пам’ятника П.І. Чайковському. Переглянули дитячі малюнки на асфальті і виставку малюнків, нагородивши переможців грамотами за підписом усіх учасників делегації.
Список гостей вражає, такої делегації в історії міста ще не було. Це голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, надзвичайні і повноважні посли Нідерландів — Пітер Ян Волтерс з дружиною, Фінляндії — Крістер Міккелссон, а також Перші секретарі посольств Бельгії — Катрейн Коппенс з чоловіком, Швеції — Мортен Енберг, Великобританії — Данкан Алан, голова секції політики, преси та інформації Представництва Європейського союзу в Україні — Золтан Салаї, прес-аташе Представництва Європейського союзу в Україні — Давид Стулік, координатор програм преси та інформації Представництва ЄС в Україні — Ірина Стаднійчук, координатор з питань інформування та зв’язків з громадськістю Представництва Європейського союзу в Україні — Бьянка Боймлер, представник компанії Key Communications, офіційного підрядчика Представництва Європейського союзу в Україні з організації Дня Європи в Україні — Олена Сергєєва.
Поспілкувавшись з дітьми, батьками, гості вирушили до спортивного майданчика, аби відкрити спортивну споруду. Що й казати! Новий майданчик справжнього європейського рівня. Збудувати його вдалося на кошти ЗАТ «Крафт Фудз Україна» і міськради. Загальна вартість проекту — майже півмільйона гривень, з яких 300 тисяч профінансувала компанія «Крафт Фудз Україна». На майданчику із поліуретановим покриттям розміром 32 на 18 метрів відтепер можна буде грати і дітям, і дорослим у баскетбол, волейбол, гандбол, теніс, міні-футбол. Враження переповнюють і гостей, і тростянчан - від малечі до дорослих, і тих, завдяки кому відбулося свято такого рівня.
Жозе Мануель Пінту Тейшейра, голова Представництва ЄС в Україні:
- Ви добре знаєте, що потрібно для вступу в ЄС, і в своєму місті вже робите це. Саме це й вимагається, аби Україна відповідала європейським стандартам.
- Маю велике задоволення знаходитися сьогодні тут з вами, шановні тростянчани. Приємно бачити таку організацію Дня Європи у вашому місті, де помітні зміни на шляху до європейських стандартів, прагнення влади до збереження історичної спадщини та розбудови. Така робота має великі перспективи й ваше місто стає більш відкритим для всієї Європи. Ви зробили вже чимало й є прикладом для інших міст держави на шляху до європейської родини: розвиваєте громадянське суспільство, є прикладом місцевої демократії у прийнятті рішень на місцевому рівні і підзвітності. Не можна не відмітити і присутність у Тростянці великого інвестора – компанії «Крафт Фудз Україна», який відіграє велику роль у покращенні соціального життя. Сподіваюся, що Євросоюз у майбутньому зможе співпрацювати з Тростянцем. Наприклад, у рамках нової програми з підтримки просування культурної спадщини. Ми вже встановили контакти з Юрієм Бовою, мером вашого міста, аби реалізовувати цю програму тут, спільно з вами. У Тростянця єдиний спільний напрям з Євросоюзом.
Юрій Бова, міський голова:
- Головне завдання міської влади – не тільки робити добрі речі, а й вселити в душу кожної людини переконання, що вона живе в найкращому місті. Маючи таке налаштування, тростянчани не смітитимуть, берегтимуть зроблене. Сьогодні, хоч і один день, але тростянчани відчули себе частинкою Європейської спільноти, зрозуміли, що не обов’язково покидати межі міста, аби побути європейцями, поспілкуватися з гостями з інших країн. Зароджується дух патріотизму, сьогодні молодь з гордістю говорить: «Я – тростянчанин!». Ми старалися, щоб залишити Тростянець у пам’яті послів ЄС, адже вони очолюють комісії по наданню грантів. Думаю це нам вдалося!
Ігор Харченко, директор ЗАТ «КрафтФудзУкраїна»:
- Компанія «Крафт Фудз Україна» підтримує всі ініціативи громади Тростянця. Ми тісно співпрацюємо з міською радою та РДА у розбудові та розвитку не тільки культурного життя міста, а й спортивного. Це третій майданчик – з антитравматичним покриттям. Спортивна споруда надасть можливість займатися різними ігровими видами спорту. Із-за своєї універсальності він найкращий. Готові й надалі відгукуватися на заклики міста, потреби громади. Впевнений, мешканці міста з вдячністю приймуть наш спільний з міськрадою подарунок.
Мортен Енберг, надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні:
- Чув про ваше місто і прогресивного мера, який займається його розбудовою. Зараз бачу, що це дійсно так. Дивує те, що при невеличкому економічному потенціалі, порівнюючи з аналогічними містечками країна Євросоюзу, вам вдається так розвиватися. День Європи для мене – це, перш за все, День миру. Заради нього створили Євросоюз. Мене не дивує, що Україна, яка не є членом ЄС, святкує Дні Європи. Це ще раз підтверджує бажання країни приєднатися до європейської родини. Хоча, на мій погляд, Україна вже давно стала невід’ємною частиною цієї сім’ї. Пізніше обов’язково приїду до Тростянця, але вже як турист, аби познайомитися з містом та його мальовничими околицями ще ближче. Люди, які спрямовані у Європу – залишають важливі і приємні враження. Місто справді по-європейськи красиве і прогресивне.
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецКрітстіан Мітелсон, надзвичайний і повноважний посол Фінляндії в Україні:
- Дуже красиве місто. А оскільки я шанувальник творчості П.І. Чайковського, то бути в місцях його перебування вдвічі приємніше. Новина, що тут перебував композитор, стала приємним сюрпризом для мене.
Пітер Ян Волтерс, надзвичайний і повноважний посол Нідерландів в Україні:
- Спрямування вашого міста є вірним. Ви прагнете до реформування, змін і впевнено, хоч і повільно, йдете до Європи. Та що там йдете – ви вже в Європі!
Надія Назаренко, тростянчанка:
- Я пишаюся, що в місті є справжній господар. Він розвиває Тростянець й веде за собою численних однодумців.
Аліна та Юля, юні тростянчанки:
- Дуже сподобалося сьогоднішнє свято! Хотілося подивитися на гостей - представників багатьох країн, але не вдалося, бо було дуже багато людей. Та це не вплинуло на настрій.
P.S. Щодо роботи спортивного майданчика, то він працюватиме щодня у дві зміни: з 7.00 до 10.00 та з 16.00 до 21.00 години. Буде визначено, якого дня на майданчику з якого виду спорту можна займатися. Незабаром поряд з новим майданчиком буде працювати душова, кімнати адміністратора, роздягальні, приміщення для зберігання спортивного інвентарю.
Станіслав Прасок
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту