Про проведення 6 (позачергової) сесії міської ради 7 скликання

від ____.02.2018 року
м. Тростянець № 08

Про проведення 6 (позачергової) сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 6 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 16 лютого 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік.
2.2. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 22.12.2017 року № 101 «Про міський бюджет на 2018 рік».
2.3. Про внесення змін до рішення № 5 від 21.11.2017 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради та її виконавчих органів» з 01.03.2018 року.
2.4. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та чисельності клубних закладів
Тростянецької міської ради, Кам’янського сільського будинку культури та Лучанського сільського клубу» з 01.03.2018 року.
2.5. Про затвердження структури пожежної команди пожежної охорони Кам’янського старостинського округу.
2.6. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 200 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Смородинський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Тростянецької міської ради Сумської області».
2.7. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Благовіщенська, 56 е та її продаж гр. Новохатському Володимиру Володимировичу .
2.8. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Будинкоуправління – 2» комунального підприємства Тростянецької
міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.9. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 08.02.2018 року № 308 «Про передачу виконавчому комітету Тростянецької міської ради повноважень щодо управління майном комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади».
2.10. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 24 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.06.2017 року № 182 «Про надання дозволу ДП «Екосервіс» КП «Тростянецькомунсервіс» на здійснення компенсації за використання особистого автомобіля у виробничих цілях працівнику-директору підприємства».
2.11. Про безоплатну передачу з балансу Тростянецької міської ради на баланс відділу освіти Тростянецької міської ради, адмінбудівлі з підвалом (відділ освіти), м. Тростянець, вул. Вознесенська, 53 в.
2.12. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 271 «Про безоплатну передачу майна з балансу Тростянецької міської ради на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.13. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 08.02.2018 року № 309 «Про безоплатну передачу майна з балансу Тростянецької міської ради на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.14. Про діяльність КП ТМР «Енерголюкс».
2.15. Про діяльність КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».

3. Земельні питання.

4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 14. 02.2018 року о 15.00 годині;
- Мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, регуляторної політики – 14.02.2018 року о 16.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія - 14.02.2018 року о 16.00 годині.
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 15.02.2018 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 15.02.2018 року о 16.30 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
6 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 6 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 16.02.2018 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова