Про зміни до міського бюджету на 2011 рік

м. Тростянець

Про зміни до міського
бюджету на 2011 рік

Керуючись п. 1, п. 13 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни у видаткову частину загального фонду бюджету
- по КТКВ 070804 «Централізована бухгалтерія» зменшити КЕКВ 1111 «Заробітна плата» - 300 грн., КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування» - 40 грн. та збільшити КЕКВ 1120 «Нарахування на заробітну плату» - 300 грн., КЕКВ 1163 «Оплата електроенергії» - 40 грн.
- по КТКВ 110103 «Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» зменшити КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування» - 10000 грн. та збільшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму – 10000 грн.

2. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду бюджету
- по КТКВ 240900 «Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» збільшити КЕКВ 2110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму – 76700 грн. та зменшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму – 76700 грн.

3. Економісту міської ради включити зазначені зміни до проекту рішення про внесення змін до міського бюджет на 2011 рік.

Міський голова                    Ю.А. Бова

Виконавець:                                Калініченко А.М.