Сесія

Під час другого пленарного засідання 3 сесії міської ради 7 скликання, після розгляду питань порядку денного (йшлося про затвердження структури й загальної чисельності працівників шкіл та позашкільних дитячих закладів), міський голова Юрій Бова повідомив чудову для громади новину: проект Тростянецької міської ради «Сучасний ХАБ задля підтримки розвитку малого бізнесу» виграв грант на 7,7 мільйонів гривень!

- Із двухста проектів, поданих на конкурс, державною комісією було відібрано десять, до яких не було ні яких зауважень, в їх числі й проект Тростянецької міської ради щодо створення сучасного - просвітницького, дозвільневого, молодіжного Центру шляхом проведення реконструкції приміщення колишньої їдальні заводу Електропобутприлад, - зазначив міський голова Юрій Бова.

Слід додати, що фінансування проекту здійснюватиметься на 90% з державного бюджету за кошти, отримані від Європейського союзу, це – 7,7 мільйонів гривень, також передбачене співфінансування з міського бюджету – 10% - 868 тисяч гривень.

Асоціація міст України