Культурне життя міста

З нового, 2018-го року, добру традицію започаткували в Комунальному закладі Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа» - Різдвяні зустрічі з випускниками. Дев’ятого січня до музичної школи завітали її колишні учні, а нині студенти, аби порадувати своїми виступами викладачів, батьків, друзів і ще раз довести, що любов до музики назавжди в їхніх серцях!

Концертна програма молодих музикантів була насичена творами сучасних композиторів і геніїв світової музики. Яскраво розкрили під час виступів свою творчу майстерність і талант баяніст Андрій Бойко, гітаристка Анна Кобушко, акордеоніст Олег Іванов, піаністка Марина Садова, баяніст Андрій Воропай, солістка вокального жанру Ліна Бабич. Дружню і теплу атмосферу зустрічі вміло підтримувала ведуча Тетяна Івашина.

Подякувала випускникам за чудові виступи, за те, що не забувають дороги до школи, де їх навчили грати на музичних інструментах та прищепили любов до музики директор цього закладу Світлана Галушкіна.

Асоціація міст України